RU

Україну чекають важкі часи, - президент Литви

28.11.2013, 13:40
Україну чекають важкі часи, - президент Литви - Фото
Даля Грібаускайте
Україні слід очікувати зниження конкурентоспроможності країни, уповільнення процесу демократизації та зростання залежності від Кремля, оскільки Київ вирішив не підписувати договір про асоціацію з ЄС. Про це заявила президент Литви Даля Грібаускайте, повідомляє delfi.lt.

За словами Грібаускайте, насамперед, політична влада України несе відповідальність за те, що у Вільнюсі не буде підписаний договір про асоціацію між Києвом та ЄС. Нібито Україна не витримала тиск Росії.

Також президент звинуватила Кремль у шантажі.

"Поведінка Росії з Україною, Молдовою чи Грузією показала, що вона продовжує застосовувати нецивілізовані методи, - сказала вона. - Неможливо було передбачити, що яка-небудь країна в 21 столітті ще може чинити такий тиск на інші країни".

Нагадаємо  президент Литви заявила, що Україна 
повторює шлях Білорусі, відмовляючись від модернізації в обмін на російські кредити.

Сьогодні в Литві відкрився саміт Східного партнерства. Форум триватиме до 29 листопада. У ньому візьмуть участь керівництво 28 країн Євросоюзу, а також п'ять членів проекту Східне партнерство - Україна, Грузія, Білорусь, Азербайджан і Молдова.

Раніше на саміті у Вільнюсі планувалося підписати угоду про асоціацію України та ЄС. Однак 21 листопада Кабмін
прийняв розпорядження про припинення підготовки до укладання угоди з ЄС.

Досьє на Далю Грібаускайте

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини