Україну чекають важкі часи, - президент Литви

28.11.2013, 13:40
Україну чекають важкі часи, - президент Литви - Фото
Даля Грібаускайте

Даля Грібаускайте вважає, що через відмову Києва від євроінтеграції економіку України чекають важкі часи, відповідальна за це тільки влада України

Україні слід очікувати зниження конкурентоспроможності країни, уповільнення процесу демократизації та зростання залежності від Кремля, оскільки Київ вирішив не підписувати договір про асоціацію з ЄС. Про це заявила президент Литви Даля Грібаускайте, повідомляє delfi.lt.

За словами Грібаускайте, насамперед, політична влада України несе відповідальність за те, що у Вільнюсі не буде підписаний договір про асоціацію між Києвом та ЄС. Нібито Україна не витримала тиск Росії.

Також президент звинуватила Кремль у шантажі.

"Поведінка Росії з Україною, Молдовою чи Грузією показала, що вона продовжує застосовувати нецивілізовані методи, - сказала вона. - Неможливо було передбачити, що яка-небудь країна в 21 столітті ще може чинити такий тиск на інші країни".

Нагадаємо  президент Литви заявила, що Україна 
повторює шлях Білорусі, відмовляючись від модернізації в обмін на російські кредити.

Сьогодні в Литві відкрився саміт Східного партнерства. Форум триватиме до 29 листопада. У ньому візьмуть участь керівництво 28 країн Євросоюзу, а також п'ять членів проекту Східне партнерство - Україна, Грузія, Білорусь, Азербайджан і Молдова.

Раніше на саміті у Вільнюсі планувалося підписати угоду про асоціацію України та ЄС. Однак 21 листопада Кабмін
прийняв розпорядження про припинення підготовки до укладання угоди з ЄС.

Досьє на Далю Грібаускайте

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов