RU

Українцям поки не покажуть текст Угоди про асоціацію з ЄС

02.04.2012, 15:11
Українцям поки не покажуть текст Угоди про асоціацію з ЄС - Фото
0224826fe35f57ab6b8d7686cbd64c2b.jpg
Міністерство закордонних справ України заявляє, що текст Угоди про асоціацію з ЄС не може бути оприлюднений до його підписання. "Існує стандартна практика з цього питання, яка полягає в тому, що текст угоди не оприлюднюється до підписання", - повідомив заступник міністра закордонних справ Павло Клімкін, якого цитує Інтерфакс-Україна.

Він також додав, що Київ не може порушити цю практику, хоча, на думку заступника міністра, важливо було б ознайомити суспільство з вмістом документа.

Також, за словами Клімкіна, вступ в силу окремих положень угоди до ратифікації документа країнами Євросоюзу залежить від ЄС. "На сьогоднішній день після Лісабонського договору Євросоюзу може прийняти рішення, приймати його буде рада Євросоюзу, щодо тимчасової імплементації інших частин угоди. Яке рішення буде прийнято Євросоюзом і радою ЄС - це питання до ЄС", - сказав він.

Він також допустив, що в силу можуть вступити положення, що стосуються зони вільної торгівлі. Що стосується вступу в силу Угоди про асоціацію в цілому, то, за словами Клімкіна, це відбудеться після ратифікації документа всіма національними парламентами. "Ми знаємо практику ЄС: що для вступ угоди в силу може знадобитися кілька років", - підкреслив заступник голови МЗС.

За його словами, для цього в Україні повинні бути створені відповідні передумови, зокрема, необхідно забезпечити гармонізацію законодавства до законодавства ЄС.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини