Українцям на території РФ дали 40 днів на визначення статусу

19.10.2015, 18:05
Українцям на території РФ дали 40 днів на визначення статусу - Фото
Фото: ЕРА
Українців які перебувають у Росії, до 30 листопада зобов'язали визначити свій правовий статус. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Федеральної міграційної служби Росії.

"У 2015 році, виходячи з гуманітарних міркувань, міграційна служба неодноразово продовжувала всім категоріям громадян України термін тимчасового перебування в Росії. Останній термін продовження закінчується 31 жовтня 2015 року. У зв'язку із цим громадянам України, які знаходяться на території Російської Федерації, з 1 по 30 листопада необхідно звернутися в підрозділи ФМС Росії для визначення свого правового статусу", - йдеться в повідомленні ФМС.

У липні глава Федеральної міграційної служби Росії Костянтин Ромодановський повідомив, що громадянам України з 1 листопада може бути закритий в'їзд до РФ на три роки у разі неотримання дозвільних документів, виключення залишаться тільки для жителів "південно-східних регіонів Донецької та Луганської областей України".

Також Росія з 1 серпня посилила міграційні правила для громадян України, відмовившись від "преференцій", введених після початку бойових дій на Донбасі. Виняток залишився тільки для громадян України з окупованих частин Донецької та Луганської областей.

За даними ФМС, на сьогоднішній день в РФ перебуває 2,642 млн громадян України, з них 1,038 млн покинули східні області України через бойові дії. Станом на 31 січня 2014 року ФМС РФ заборонила в'їзд до Росії майже 28 тис. громадян України за порушення російського законодавства.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников