Українці звинувачують РФ в розв'язанні війни в ДНР - опитування

24.09.2015, 12:02
Українці звинувачують РФ в розв'язанні війни в ДНР - опитування - Фото
Президент РФ Володимир Путін (фото: ЕРА)
Українці вважають, що відповідальність за розв'язання і підтримку війни на сході країни несе Російська Федерація, а від Європи чекають в основному економічної та гуманітарної допомоги. Про це свідчать результати соціологічного опитування фонду Демократичні ініціативи та Центру Разумкова, передає кореспондент ЛІГА.net.

48,8% опитаних упевнені, що відповідальність за російсько-українську війну несе насамперед РФ, при цьому 33,4% вважають, що в рівній мірі відповідальність несуть обидві країни. Кожен десятий (9,4%) звинувачує насамперед Україну.

73% респондентів насамперед очікують від ЄС економічної допомоги. Так як можна було вибрати кілька варіантів відповіді, 74,7% опитаних також вказали гуманітарну допомогу для біженців.

55,4% українців чекають скасування віз до країн ЄС, а 54,7% - поставок військового обладнання і навчання українських військових. При цьому тільки 35,4% хочуть, щоб в якості допомоги країни ЄС направили свої війська в Донбас.

Дослідження проведене з 22 по 27 липня 2015 року. Опитано 2011 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України крім АР Крим та окупованих районів Донбасу. Похибка складає 2,3%.

Читайте також: Опитування: більшість українців - за вступ до НАТО

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников