RU

Українці зможуть простіше оформляти візи в ЄС з травня, - Кожара

18.04.2013, 17:22
Українці зможуть простіше оформляти візи в ЄС з травня, - Кожара - Фото
Леонід Кожара
Спрощений візовий режим з країнами Європейського Союзу може набути чинності вже в першій половині травня 2013 року, після затвердження його Радою міністрів закордонних справ держав-членів ЄС, повідомив на брифінгу міністр закордонних справ України Леонід Кожара

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Кожара зазначив, що Україна вітає рішення Європарламенту про згоду на лібералізацію візового режиму. "Однак процедура в Європейському союзі трохи складніше, ніж у нас, в Україні. Після того як сталася ратифікація Європейським парламентом, ця угода буде прийматися Радою міністрів закордонних справ, після чого угода набуває чинності", - сказав він.

За словами Кожари, засідання Ради міністрів пройде в половині травня цього року. Він також зазначив, що лібералізація візового режиму дозволить українцям звертатися безпосередньо в дипломатичні місії та консульські установи, а не у візові центри. Також угодою передбачено спрощення багатьох технічних процедур.

Крім того, Кожара привітав рішення конференції президентів Європарламенту щодо продовження роботи в Україні моніторингової місії Кокса-Кваснєвського.

Нагадаємо, сьогодні Європарламент дав згоду на набуття чинності угоди між Україною та Європейським Союзом про спрощення порядку видачі віз громадянам України.

Досьє на Леоніда Кожару
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини