RU

Українці за націоналізацію майна РФ, але проти віз - опитування

27.09.2016, 13:07
Українці за націоналізацію майна РФ, але проти віз - опитування - Фото
df9590fe1f0fafeafe8ec6d85add9efc.jpg
Частка прихильників введення візового режиму з державою-агресором Росією в порівнянні з березнем 2015 року скоротилася з 46,7% до 29,0%, а відсоток противників впровадження віз виріс з 40,6% до 52,1%. Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного Центром Разумкова, передає кореспондент ЛІГА.net.

Введення візового режиму з Росією максимально підтримують жителі заходу і не підтримують більшість жителів Донбасу, Сходу в цілому, півдня і відносна більшість жителів центру України. Аналогічна ситуацію спостерігається з питанням про необхідність розриву дипвідносин з Москвою.

Також більше половини (55%) опитаних виступають проти розриву дипломатичних відносин України з РФ, підтримують цю ідею 24,8% респондентів.

Відносна більшість респондентів (48,5%) виступають проти заборони ввезення для продажу в Україну будь-яких товарів з Росії, за заборону виступає третина (33,6%) опитаних.

Українці за націоналізацію майна РФ, але проти віз - опитування
Українці за націоналізацію майна РФ, але проти віз - опитування


50,6% українців підтримують ідею націоналізації нерухомості і підприємств, що знаходяться на території України і належать російському бізнесу, близького до керівництва РФ. Проти такої ідеї виступають 26,1% опитаних.

За націоналізацію виступає більшість жителів західного і центрального регіонів, відносна більшість жителів східного регіону, проти - відносна більшість жителів півдня. У Донбасі відсотки тих, хто підтримує, і тих, хто не підтримує націоналізацію, приблизно рівні.

Українці за націоналізацію майна РФ, але проти віз - опитування


Читайте також: Останнє опитування показало прагнення українців до вступу в ЄС

Опитування проводилося 9-14 вересня 2016 року серед 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму і ОРДЛО.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини