RU

Українців хочуть переселити в Сибір після входу в Митний союз

24.12.2012, 16:27
Українців хочуть переселити в Сибір після входу в Митний союз - Фото
Фото: ЕРА
Після вступу України до Митного союзу необхідно пересилити 7 млн. українців в Сибір для створення демографічного кордону проти китайського напливу. Про це заявив у ході круглого столу в Ростові-на-Дону секретар ростовського відділення Російський Соціально-Консервативний Союз партії Єдина Росія Антон Бредіхін.

"Буду коротким: базова суть питання полягає в створенні сприятливої ​​основи для міграції (на початку трудової) на територію Північної Сибіру 7 млн. українців, в основному з Західної частини країни, на Південь Сибіру - Забайкаллі - 3,5 млн. кавказців, і дисперсне розселення шляхом перенаправлення міграційних потоків з Центральної Росії в Зауралля 5 млн. таджиків і киргизів. Лише так, при тенденції скорочення населення Сибіру ми можемо створити перший демографічний кордон проти китайського напливу ", - вважає Бредіхін, повідомляє Укрінформ.

За його словами, вибравши шлях на об'єднання з іншими країнами, Росія продовжує забувати про те, що російське Зауралля продовжує залишатися малонаселеним. Це, на думку Бредіхіна, і є зворотною стороною медалі інтеграції.

Він зазначив, що в Сибіру Росія стикається з Китаєм, який планомірно і точково управляє своєю діаспорою - хуацяо, чисельність якої в Росії з кожним днем ​​тільки збільшується.

Разом з тим, говорячи про необхідність заселення цієї частини Росії, Бредіхін нічого не сказав щодо необхідності переїзду самих росіян в ці малозаселені регіони Росії.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини