RU

Українці відчувають до Путіна ненависть і презирство - опитування

14.10.2014, 17:58
Українці відчувають до Путіна ненависть і презирство - опитування - Фото
Володимир Путін
У 41% українських громадян президент Російської Федерації Володимир Путін викликає ненависть, у 34% - презирство, у 20% - роздратування. Такі результати опитування, проведеного компанією GfK Україна.

Тільки 6% громадян, з числа опитаних ставляться з повагою до російського лідера, а 4% відчувають до президента Росії жалість. Лише 3% респондентів вказали, що бояться президента РФ, а 15% відповіли, що не відчувають до Путіна ніяких почуттів.

Згідно з опитуванням, молодь у віці 16-19 років та літні люди (від 60 років) частіше за інших відповідали, що Путін викликає у них почуття ненависті (47% і 46% відповідно). Одночасно найбайдужішими до президента РФ виявилися респонденти у віці 20-29 років (22% відповіли, що не мають ніяких почуттів до нього).

Українці із середнім рівнем доходу частіше за інших вибирали варіант відповіді "ненависть" (48% проти 38% у респондентів з низьким рівнем доходу і 32% з високим) і рідше інших - варіант "повага" (3% проти 7% у респондентів з низьким рівнем доходу і 8% - з високим).

Щодо регіональних особливостей, то жителі східного регіону традиційно з великою повагою ставлять до президента РФ (20%). Одночасно в цьому регіоні зафіксована найбільша частка опитаних, які ставляться до Путіна байдуже (24%).

Опитування проводилося в рамках регулярного дослідження електоральних настроїв населення на основі Омнібуса GfK Ukraine протягом 4-18 вересня 2014 року. Загальна вибірка опитування складає 1000 респондентів у віці старше 16 років на місяць. Вибірка є репрезентативною для населення України за статтю, віком, регіоном проживання та розміром населеного пункту. Опитування проводилося методом особистого інтерв'ю. Респонденти мали можливість вибрати декілька варіантів відповіді. Максимальна похибка - 3,1%.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини