Українці схиляються до ізоляції окупованого Донбасу: опитування

07.06.2016, 14:38
Українці схиляються до ізоляції окупованого Донбасу: опитування - Фото
bc7cf3103e7eb4e3d7588d7675b83eae.jpg

Найбільше українцям близька ідея повної ізоляції окупованих Росією районів. Стільки ж опитаних не знають, що робити із цими територіями

У тому, що на сході країні почалася російсько-українська війна, винна перш за все путінська РФ - так вважає майже половина (47,6%) опитаних українців. Про це йдеться у підсумках соціологічного  аналізу "Ідентичність громадян України в нових умовах: стан, тенденції, регіональні особливості", проведеного Центром Разумкова.

Близько третини (32,9%) респондентів впевнені, що в російсько-українській війні "однаково винні" обидві країни.

Кожен 11-й опитаний (8,7%) переконаний, що війну в Донбасі розв'язала Україна, а кожен десятий (10,7%) не зміг визначитися з відповіддю.

Українці схиляються до ізоляції окупованого Донбасу: опитування
На питання "Якому варіанту політики України щодо територій, тимчасово підконтрольних бойовикам, ви віддали б перевагу" кожен четвертий (24,5%) українець вибрав відповідь "повна ізоляція". 16,9% відповіли "часткова ізоляція" з можливістю для жителів окупованих районів виїжджати і отримувати грошові виплати на підконтрольній Києву території, 14,5% - м'яка реінтерграція з відновленням людських і економічних відносин, проведення місцевих виборів, контакти з ватажками Л/ДНР, надання окупованим територіям особливого статусу).

8,8% опитаних обрали відповідь "часткова ізоляція" з підтримкою економічних і торговельних зв'язків, а 5,5% - "визнання незалежності Л/ДНР".

Кожен четвертий респондент (24,8%) не знав, який з варіантів відповіді вибрати, ще 5% вибрали відповідь, якого немає серед запропонованих.

Українці схиляються до ізоляції окупованого Донбасу: опитування
Дослідження проведено з 11 по 23 грудня 2015 року в усіх регіонах України за винятком Криму і окупованих територій Донецької і Луганської областей. Опитано 10071 респондент у віці від 18 років. Теоретична похибка вибірки - 1%.

Читайте також: АТОшники більш прозахідні, ніж непричетні до АТО - опитування

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєкт"Новий старт" після ковіду: Шлях Максима Гладченка, який мріє одягати національні збірні