RU

Українці розчаровуються в державі і політиках - Порошенко

07.09.2017, 12:37
Українці розчаровуються в державі і політиках - Порошенко - Фото
Петро Порошенко (фото - president.gov.ua)

Президент Петро Порошенко заявив, що нинішня недовіра українців до державних інституцій і політиків переростає "у глибоку зневіру, апатію і депресію". Про це він заявив у четвер, 7 вересня, виступаючи з посланням до Верховної Ради.

Порошенко зазначив, що українське суспільство незадоволене життям і владою.

"В умовах зовнішньої агресії і економічної кризи, гірких втрат і чималих матеріальних збитків почуття справедливості зараз загострене як ніколи. Люди ніби оголеним нервом реагують на найменшу неправду", - наголосив він.

Президент нагадав, що три роки тому внаслідок початку війни в Донбасі різко впав рівень життя, проте українці сумлінно виконують свою частину суспільного договору, витримавши ці труднощі. "Чого не скажеш про верхи, які, згідно з поширеною думкою, на вівтар загальної перемоги поклали занадто мало і не забезпечили зримих змін", - додав він.

"Недовіра до державних інституцій, нових і старих, політиків - владних і опозиційних - переростає в глибоку зневіру, апатію і депресію", - заявив Порошенко.

За його словами, щоб усунути цю небезпеку, влада повинна діяти негайно і "дати друге дихання" боротьбі з корупцією, економічним перетворенням і прибрати найменші підозри у відкаті реформ і наступі контрреволюції.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини