RU

Українці Росії готуються об'єднатися в нову структуру

22.05.2012, 17:46
Українці Росії готуються об'єднатися в нову структуру - Фото
393309d506a3df933497c8edcc9803f3.jpg
Замість ліквідованого Верховним судом РФ Об'єднання українців Росії (ОУР) незабаром з'явиться нова організація з аналогічними функціями і тим же керівництвом. Про це в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ розповів перший заступник голови ОУР Віктор Гіржов.

"У нас є план Б - ще в минулому році ми на з'їзді ухвалили рішення у разі закриття організації створити нову. Це повинно бути аналогічне об'єднання українців в Росії", - зізнався Гіржов.

Інтерв'ю з Віктором Гіржовим

"Є багато варіантів назв. Серед них: Конгрес українців в Росії, Асамблея українських організацій, Асоціація українських організацій і так далі. Взагалі, це ж не на стільки важливо, як буде називатися об'єднання діаспори, головне, щоб його діяльність була ефективною. Щоб об'єднання українців, як би воно не називалося, відстоювало і захищало інтереси українців, які проживають в Росії, в тому числі, і в органах державної влади. Такої організації просто не може не бути, тому ліквідація ОУР через Верховний суд - це не знищення об'єднання як такого ", - сказав один з лідерів ОУР Гіржов.

Нагадаємо, в п'ятницю, 18 травня, Верховний суд Росії задовольнив позов Міністерства юстиції РФ з проханням ліквідувати Об'єднання українців Росії, знайшовши організаційні й дисциплінарні порушення в роботі цієї організації.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини