RU

Українці негативно оцінюють призначення Луценка в ГПУ

26.05.2016, 13:51
Українці негативно оцінюють призначення Луценка в ГПУ - Фото
Юрій Луценко
Більшість українців негативно ставляться до призначення Юрія Луценка генеральним прокурором. Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології на замовлення клієнта. Представив журналістам на прес-конференції Антон Грушецький, керівник відділення кількісних досліджень КМІС, повідомляє кореспондент ЛІГА.net.

На питання "Як ви ставитеся до призначення генпрокурором Луценка?" 59,5% опитаних відповіли - негативно, 20,33% - позитивно, а кожен п'ятий (20,2%) не зміг відповісти.

Відповідаючи на питання "Яким є ваше ставлення до призначення Луценка генпрокурором, з огляду на інформацію про те, що він є кумом Порошенка?" 67,3% відповіли - негативне, 14,9% - позитивне, 17,8% не змогли дати відповідь.

Українці негативно оцінюють призначення Луценка в ГПУ

Опитування було проведено з 13 по 18 травня 2016 року методом особистого інтерв'ю серед 2039 респондентів, які проживають у 110 населених пунктах усіх регіонів України, за винятком анексованого Криму, у віці від 18 років. У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, підконтрольній українській владі. Статистична похибка не перевищує 3,3%.

Читайте також: Порошенко відповів незадоволеним призначенням Луценка

12 травня Верховна Рада прийняла закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Генпрокуратури. Цим документом парламент змінив вимоги до кандидата на посаду глави ГПУ і врегулював питання заочного засудження. Президент Петро Порошенко підписав закон і запропонував Раді розглянути проект постанови про призначення Юрія Луценка генпрокурором. Пізніше профільний комітет  рекомендував депутатам прийняти його.

У той же день Верховна Рада призначила голову парламентської фракції БПП Юрія Луценка генеральним прокурором, за постанову проголосували 264 народних депутата.

Читайте також: Луценко пообіцяв прогрес в роботі ГПУ через 100 днів

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини