RU

Українці не причетні до воєнних дій в Лівії, - МЗС України

18.04.2012, 15:49
Українці не причетні до воєнних дій в Лівії, - МЗС України - Фото
eb7ed40a262831f9aa31b883ca1f8676.jpg
Представники лівійської революційної бригади, в якій під вартою перебувають затримані громадяни України, визнають їх непричетність до воєнних дій в цій країні. Про це заявив прес-секретар МЗС України Олександр Дикусаров.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, 17 квітня українське посольство разом з керівництвом революційної бригади організували для українців урочисті збори з нагоди Великодня. В ході цього заходу керівник бригади дав інтерв'ю одному з місцевих телеканалів, в якому вказав на непричетність затриманих українців до військових дій.

"Керівник бригади під час свого інтерв'ю підтвердив, що підсудні не є снайперами й не брали безпосередньої участі в збройних події в Лівії", - зазначив Дикусаров.

Нагадаємо, у вересні 2011 року стало відомо про затримання в Лівії понад 20 українців - цивільних фахівців, які прибули для роботи на об'єктах лівійської нафтової промисловості. Понад півроку лівійські повстанці тримали українців під арештом, не дивлячись на те, що їх вина не була доведена. Уже в березні 2012 року троє громадян України зусиллями українських дипломатів були звільнені з лівійського полону й повернулися на батьківщину, інші і далі утримуються лівійськими повстанцями під вартою.

Офіційні звинувачення затриманим були пред'явлені в квітні цього року.

Іноземні дипломати, які працюють в Тріполі, стверджують, що полоненим українцям загрожує від довічного ув'язнення до розстрілу.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини