RU

Українці не хочуть бачити у ВР гвалтівників і злодіїв,-опитування

28.08.2012, 14:16
Українці не хочуть бачити у ВР гвалтівників і злодіїв,-опитування - Фото
Ірина Бекешкіна

Понад 90% українців не проголосують за кандидата в народні депутати, причетного до порушення прав людини, захоплення чужої власності та фальсифікації виборів. Про це свідчить опитування фонду Демократичні ініціативи, який представила директор фонду Ірина Бекешкіна.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, 99% опитаних ні за що або швидше за все не проголосують за кандидата, який вчинив дії, які призвели до смерті або інвалідності людини, або згвалтування. 97% точно або швидше за все не віддадуть голос за кандидата, який захоплював чужу власність. Стільки ж респондентів не мають наміру підтримувати кандидата, причетного до фальсифікацій виборів.

96% респондентів не голосуватимуть за кандидатів, причетних до розкрадання бюджетних коштів, підкупу виборців, а також тих, хто використовував службове становище для отримання землі, майна або просування власного бізнесу. 95% не проголосують або швидше за все не проголосують за кандидата, який перешкоджав здійсненню правосуддя. Такий же великий відсоток - 94% респондентів - не голосуватимуть за кандидата, який постійно міняв свою політичну позицію, а також за того, у кого виявлено більш ніж п'ятикратну невідповідність заявлених доходів і майна тому, що дійсно знаходиться в розпорядженні кандидата.

Досьє на Ірину Бекешкіну

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини