RU

Українці не довіряють Раді, Кабміну і Нацбанку, - опитування КМІС

28.08.2012, 15:58
Українці не довіряють Раді, Кабміну і Нацбанку, - опитування КМІС - Фото
Парламенту довіряють лише 21% респондентів
Державним структурам довіряють менше третини українців - жителів міст. Про це свідчать результати дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Як розповів сьогодні на прес-конференції гендиректор КМІС Володимир Паніотто, українці з увагою ставляться до роботи держорганів. "62% респондентів, відповідаючи на питання про те, чи стежать вони за діяльністю держструктур, позитивно відповіли стосовно Верховної Ради України, трохи меншою увагою користуються Кабмін і Адміністрація президента - по 53%, робота Нацбанку перебуває "на контролі" у 46% опитаних", - зазначив він.

Паніотто наголосив, що в цілому державним структурам повністю довіряють або скоріше довіряють близько третини городян - 27%. Він додав, що показник довіри до Національного банку складає 32%, Кабінету міністрів - 26%, центральних органів виконавчої влади - 25%, Адміністрації президента - 25%, Верховної Ради - 21%, Вищої ради юстиції - 18%, Київської міської державної адміністрації - 15%.

Піар-менеджер КМІС Тетяна Пясковська звернула увагу на те, що найпоширенішими причинами недовіри громадян до державних структур виявилися корупція (на неї скаржаться 54% респондентів), відсутність видимих ​​результатів діяльності (38%), бюрократія (29%), погане ставлення співробітників держструктур до громадян, які до них звертаються (22%) і відсутність інформації, що стосується планів розвитку (11%).

Дослідження "Довіра до державних структур" було проведено в період з 19 по 28 липня. Методом телефонного інтерв'ю було опитано 1000 респондентів-городян, які проживають у всіх регіонах України. Статистична похибка вибірки не перевищує 4,6%.

Нагадаємо, нещодавнє опитування фонду Демократичні ініціативи показало, що українці не хочуть бачити у Верховній Раді гвалтівників і злодіїв. Так, більше 90% респондентів заявили, що не проголосують за кандидата в народні депутати, причетного до порушення прав людини, захоплення чужої власності та фальсифікації виборів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини