Українці не чекають від нового парламенту нічого хорошого

26.09.2012, 12:42
Українці не чекають від нового парламенту нічого хорошого - Фото
5a82aec9e435e3d79b0fbdd965b7adce.jpg

За даними соціологічної служби Центру Разумкова, більшість українців скептично оцінюють діяльність наступного складу парламенту

Українці не чекають від нового парламенту нічого хорошого. Такі результати дослідження представив директор соціологічної служби Центру Разумкова Андрій Биченко на засіданні круглого столу на тему: "Україна напередодні парламентських виборів".

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за даними дослідження, найменше громадяни очікують, що новий парламент скасує пільги для депутатів і вищих посадовців. Середній показник - мінус 46,1% (від -70,2% у центрі) до -19,4% на півдні.

Також українці не чекають відміни депутатської недоторканності, показник очікувань -44,9%.

41% опитаних не очікують жодних змін у суспільно-політичній ситуації.

7% опитаних чекають змін на гірше.

За даними дослідження, найбільш високий рівень позитивних очікувань демонструють жителі півдня України: 34,6% опитаних сподіваються на те, що новий парламент буде сприяти зближенню України з Росією, 22,6% розраховують на те, що новий парламент прийме закони, які забезпечать поліпшення соціально-економічної ситуації в країні, 11,9% розраховують, що нова Рада посилить контроль над діяльністю органів виконавчої влади.

На сході 12,3% сподіваються на те, що новий парламент забезпечить зближення з Росією, 8,1% розраховують на закони, які забезпечать поліпшення соціально-економічної ситуації в країні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – JTIМимо бюджета транзитом: как Украина стала одним из центров нелегальных табачных изделий