RU

Українці не чекають від нового парламенту нічого хорошого

26.09.2012, 12:42
Українці не чекають від нового парламенту нічого хорошого - Фото
5a82aec9e435e3d79b0fbdd965b7adce.jpg
Українці не чекають від нового парламенту нічого хорошого. Такі результати дослідження представив директор соціологічної служби Центру Разумкова Андрій Биченко на засіданні круглого столу на тему: "Україна напередодні парламентських виборів".

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за даними дослідження, найменше громадяни очікують, що новий парламент скасує пільги для депутатів і вищих посадовців. Середній показник - мінус 46,1% (від -70,2% у центрі) до -19,4% на півдні.

Також українці не чекають відміни депутатської недоторканності, показник очікувань -44,9%.

41% опитаних не очікують жодних змін у суспільно-політичній ситуації.

7% опитаних чекають змін на гірше.

За даними дослідження, найбільш високий рівень позитивних очікувань демонструють жителі півдня України: 34,6% опитаних сподіваються на те, що новий парламент буде сприяти зближенню України з Росією, 22,6% розраховують на те, що новий парламент прийме закони, які забезпечать поліпшення соціально-економічної ситуації в країні, 11,9% розраховують, що нова Рада посилить контроль над діяльністю органів виконавчої влади.

На сході 12,3% сподіваються на те, що новий парламент забезпечить зближення з Росією, 8,1% розраховують на закони, які забезпечать поліпшення соціально-економічної ситуації в країні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини