Українці назвали найкорумпованіші відомства - опитування

18.12.2015, 12:53
Українці назвали найкорумпованіші відомства - опитування - Фото
Ілюстрація: adigitaldreamer
Установи середньої та дошкільної освіти, а також національна поліція - серед найменш корумпованих в Україні, тоді як суди, митна служба, міліція та прокуратура лідирують за рівнем корупції. Такі результати соціологічного дослідження оприлюднила компанія TNS.

Зокрема, близько 46% респондентів переконані, що митні питання неможливо вирішити без грошей. Трохи більше українців (51%) вважають, що "вирішувати питання" з міліцією без грошей також нереально.

Про високий рівень корумпованості українці заявили і в плані прокуратури (53%), а також податкової інспекції (42%).

corruption1.png


З підсумків дослідження видно, що більш ніж третина опитаних за останні три місяці самі безпосередньо стикалися з випадками корупції.

При цьому 54% респондентів зазначили, що в таких випадках усвідомлювали - без хабара питання не вирішити. 26% прямо говорять, що держчиновник вимагав хабар.

corruption2.png


Более половины опрошенных украинцев не заметили ни одного действенного мероприятия борьбе с коррупцией в нынешнем году.

corruption3.png


Опитування проводилося методом онлайн-опитування з 18 по 24 листопада 2015 року з усієї території України, крім анексованого Криму і окупованих районів Донбасу. Вік респондентів - 18-55 років, вибірка - 1000 осіб.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Что вы знаете о психотерапии?