RU

Українці ламають імперські плани іншої країни - Порошенко

01.08.2014, 11:43
Українці ламають імперські плани іншої країни - Порошенко - Фото
Петро Порошенко

Українці зі зброєю в руках знову, як і сто років тому, змушені захищати свою незалежність від зовнішніх посягань, ламати імперські плани іншої країни. Про це заявив президент Петро Порошенко у своєму зверненні до народу України у зв'язку зі 100-річчям з початку Першої світової війни.

"Сьогодні виповнюється 100 років з початку глобального військового конфлікту XX століття - Першої світової війни, яка забрала мільйони людських життів. Майже вся територія України, розділена між ворогуючими імперіями, стала театром воєнних дій. Вимушені воювати у складі регулярних армій держав по різні сторони фронту, українці мають свій скорботний рахунок величезних втрат у тій трагедії", - нагадав Порошенко
.

Глава держави наголосив: важливий урок, який необхідно витягти з кривавих подій початку минулого століття, полягає в тому, що "тільки незалежна, соборна і сильна держава є запорукою від братовбивчого протистояння в чужих війнах".

"Перша світова, викликаний нею жовтневий переворот у Росії, боротьба проти більшовицької навали були нелегкими випробуваннями на міцність українців. Не зламали нашого прагнення до свободи і відновлення державності голодомори і репресії комуністичного режиму. Зараз ми знову змушені зброєю захищати незалежність від зовнішніх посягань, ламати імперські плани іншої країни", - зазначив президент
.

"Переконаний, що українці, з притаманними їм волелюбством і патріотизмом, зуміють відстояти свою державу, відновити і захистити її територіальну цілісність. Ми прагнемо і надалі розвивати свою країну - рівноправного члена великої європейської родини, яка, пройшовши крізь полум'я воєн та інші лихоліття, вибрала шлях єднання, миру, демократії і прогресу. Це наш борг перед майбутніми поколіннями, перед пам'яттю загиблих співвітчизників. Слава Україні!" - додав Порошенко.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини