RU

Українці бачать "руку Москви" в подіях на Донбасі - опитування

20.05.2014, 17:31
Українці бачать
8439309d41bb3654eb8eeb321d0f9cec.jpg
Більшість українців розцінюють події на сході України як приховану агресію з боку Росії. Про це свідчать дані соцопитування, проведеного центром Социс, Київським міжнародним інститутом соціології та соціологічною групою Рейтинг, які представив на прес-конференції директор групи Рейтинг Сергій Антипович.

Зокрема, 42,9 % з числа опитаних вважають захоплення ряду адміністративних і силових установ у східних областях України прихованою агресією з боку Росії, 22,9 % респондентів вважають, що це терористичний акт, 19,8 % вважають такі захвати народним повстанням.

Також майже 40 % респондентів вважають, що конфлікт має бути врегульований шляхом переговорів, 24 % опитаних виступають за застосування сили для звільнення адмінбудівель і силових установ. Близько 30% вважають, що необхідно поєднувати метод переговорів і застосування сили.

Опитування було проведено центром Социс, КМІС і групою Рейтинг з 8 по 13 травня. Всього було опитано 6200 респондентів (по 2067 респондентів для кожного соціологічного центру) у всіх регіонах України, за винятком Автономної Республіки Крим. Дослідження проведене методом інтерв'ю, статистична похибка не перевищує 0,8%.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини