Українці б'ють рекорди в отриманні закордонних паспортів

30.05.2017, 17:49
Українці б'ють рекорди в отриманні закордонних паспортів - Фото
Фото: facebook.com/Iaroslav.kerget

Державна міграційна служба встановила рекорд видачі українцям біометричних паспортів для виїзду за кордон - 20,5 тисяч на день. Таку цифру сьогодні, 30 травня, на брифінгу озвучив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"Зараз міграційна служба працює з гігантським навантаженням. Кожного дня ми ставимо рекорд з видачі біометричних паспортів. 20,5 тисяч на день - це останній оновлений рекорд. Це гігантська адміністративна робота, і її не так просто зробити", - сказав він.

Аваков також висловив упевненість, що незабаром такою ж популярністю в Україні будуть користуватися внутрішні паспорти у вигляді ID-карти. Глава МВС нагадав, що з цими документами, без закордонних паспортів, українці вже можуть відвідувати Туреччину.

24 травня 2017 року повідомлялося, що Міністерство з питань тимчасово окупованих територій займеться питанням забезпечення біометричними паспортами жителів захоплених бойовиками районів Донбасу.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников