RU

Українці більше не зможуть працювати в РФ без патенту - Медведєв

15.12.2014, 12:26
Українці більше не зможуть працювати в РФ без патенту - Медведєв - Фото
Дмитро Медведєв (фото - kmu.gov.ua)
З 1 січня 2015 року Кремль вводить обмеження по відношенню до громадян України, які приїжджають до Росії на роботу. Про це у статті на ng.ru написав  прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв.

При цьому глава уряду РФ назвав роботу в Росії "єдиним джерелом існування" для багатьох українців і звинуватив українську владу в такому обмеженні в РФ.

"Тільки завдяки діям України Росія буде змушена це джерело перекрити. З 1 січня 2015 року "сірі" українські працівники, які складають основне число тих, хто приїхав, роботу без патенту в Росії не отримають. Більш строго ми будемо ставитися і до дотримання термінів перебування в нашій країні - 90 днів протягом півроку. Раніше було достатньо виїхати з Росії - і знову в'їхати назад, щоб без проблем працювати тут наступні три місяці", - написав він.

Медведєв попередив: російські прикордонники будуть "з підвищеною увагою" ставитися до українців в РФ, які не мають зазначеного патенту на роботу.

На думку російського прем'єра, можливі втрати громадян України у зв'язку з нововведенням можуть скласти 11-13 млрд дол.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини