RU

Українського медіаексперта не пустили в Росію

30.10.2012, 16:33
Українського медіаексперта не пустили в Росію - Фото
Олег Хоменок (фото - персональна сторінка в Facebook)
Український медіаексперт Олег Хоменок не зміг потрапити в Калінінград, де він повинен був вести тренінг з журналістським розслідуванням. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

За словами медіаексперта, 29 жовтня він летів в Калінінград, де повинен був проводити дводенний семінар на запрошення санкт-петербурзького Інституту регіональної преси. Проте в аеропорту прикордонники його зупинили. "Мені було сказано, що за законодавством Російської Федерації мені заборонено в'їзд в країну. Щоб з'ясувати причини, мені порадили звертатися в посольство Росії в Україні", - розповів він, передає Телекритика

За словами журналіста, після цього його депортували тим же рейсом до Києва.

30 жовтня він написав запит в посольство РФ у Києві. "Подзвонив в консульський відділ посольства РФ в Києві, щоб запитати, коли отримаю відповідь на мій запит. Сказали, що протягом 2 тижнів, але додали:" У нас немає відомостей про причини заборони, Вам про причини повинні були сказати співробітники прикордонслужби. І взагалі Ви не перший, хто так звертається до нас. Вони вводять людей в оману. Написав запит в прикордонслужби Росії ", - написав Хоменок в FB.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини