RU

Українських біженців починають переселяти з Криму

21.08.2014, 09:45
Українських біженців починають переселяти з Криму - Фото
Фото: ЕРА
Незаконна влада окупованого Росією Криму з сьогоднішнього дня починає програму з переселення в інші регіони РФ українських біженців, які знаходяться в пунктах тимчасового розміщення.

Планується, що щодня Крим будуть покидати близько тисячі осіб. За оцінками влади Криму, зараз в таборах біженців на півострові живуть понад 7 тисяч осіб. При цьому останнім часом щодня в Криму прибувають від 500 до 700 українських переселенців.

Як відзначають спостерігачі, багато людей не хочуть виїжджати з Криму і подумують про повернення в Україну. Ті ж, хто вже опинився в російських регіонах, зізнаються, що очікували більшого.

Рішення по переселенню біженців з Криму, на думку експертів, пов'язано з недавньою ініціативою Федеральної міграційної служби Росії до 1 вересня закрити всі пункти тимчасового розміщення українських біженців, як у Криму, так і в декількох російських регіонах. Згідно з постановою уряду Росії, біженцям не будуть переселяти в Москву, Московську область, Петербург, Ростовську область і Чечню.

Джерело: Радіо Свобода

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини