RU

Українська правда: СБУ переслідує нашого журналіста

22.06.2012, 16:16
Українська правда: СБУ переслідує нашого журналіста - Фото
fcdcf636684634b6b246df178171707d.jpg
Служба безпеки України переслідує журналіста Української правди. Про це в своєму блозі написала головний редактор Української правди Олена Притула. За інформацією, якою володіє редакція, за журналістом ведеться зовнішнє спостереження, прослуховуються його телефонні розмови.

Притула пов'язує контроль зі спробою журналіста вийти на зв'язок з родичами заарештованих СБУ як підозрюваних в організації квітневих вибухів у Дніпропетровську.

Вперше співробітники СБУ почали переслідувати журналіста 20 червня. На вокзалі в Дніпропетровську його зустріли двоє, які пред'явили посвідчення співробітників СБУ. Вони супроводжували журналіста до службового автомобілю, причому його сумку поставили в багажник авто. Далі журналіста привезли в слідчий відділ СБУ, де він перебував приблизно з 13:30 до 20:00. Сумка з його речами залишилася в багажнику авто Служби безпеки. В ході зустрічі журналісту демонструвалися документи і відео, які нібито незаперечно доводили винність затриманих.

Крім того, пише Притула, співробітники СБУ без належних санкцій провели обшук особистих речей журналіста - тієї самої сумки з речами, яку він поставив в багажник службового автомобіля.

У прес-службі Служби безпеки України із цього приводу повідомили, що всі процесуальні дії щодо журналіста здійснювалися відповідно до чинного законодавства. При цьому в СБУ нагадали, що "перед законом рівні всі громадяни - незалежно від їх професійної діяльності".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини