RU

Українська делегація в ПАРЄ визначилася з головою

21.01.2013, 13:09
Українська делегація в ПАРЄ визначилася з головою - Фото
Іван Попеску
Українська делегація в Парламентській асамблеї Ради Європи обрала своїм головою народного депутата від Партії регіонів Івана Попеску. Про це повідомило джерело в українській делегації по завершенні її засідання, яке відбулося сьогодні вранці, - передає УНІАН.

За словами джерела, заступником голови делегації обрано депутата від Батьківщини Сергія Соболєва.

Сесія ПАРЄ, на яку прибув новий склад української делегації, стартувала сьогодні і триватиме до 25 січня. Раніше Попеску розповів, що в України в ПАРЄ 12 голосів, і якщо один з основних членів делегації не може брати участь у засіданні, то його заміщає його заступник, представник цієї ж фракції. "Наша делегація їде у складі 12 осіб: 5 - від Партії регіонів, 3 - від Батьківщини і по 1 - від Удару, Свободи, комуністів, а також позафракційний. Саме ці 12 членів будуть брати участь в установчих зборах. Вони поїдуть до Страсбургу у відповідності до розпорядження голови Верховної Ради", - уточнив Попеску.

Склад делегації українського парламенту в ПАРЄ був змінений після парламентських виборів 28 жовтня 2012 року. Попередній склад делегації Верховної Ради в ПАРЄ очолював також Попеску.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини