RU

Українські водійські посвідчення будуть визнавати в Італії

17.03.2016, 10:45
Українські водійські посвідчення будуть визнавати в Італії - Фото
Фото: facebook.com/RSC.MBC
Через 60 днів українці, які проживають в Італії, зможуть обміняти водійські посвідчення без іспитів. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у себе в Facebook.

За його словами, Кабінет міністрів затвердив Угоду між урядами України та Італії про взаємне визнання та обмін посвідчень водія.

"Ідея укласти цю угоду виникла у нас з міністром внутрішніх справ Італії Анджеліно Альфоно в квітні 2015 року під час мого візиту. Адже до сих пір по українському посвідченню водія можна було їздити по Італії понад рік, а потім слід було отримувати національні права, здавши теоретичний і практичний іспити і заплативши від 600 до 1000 євро", - зазначив Аваков.

Дія угоди поширюється на громадян України, які легально проживають в Італії, є резидентами країни менше чотирьох років, мають дійсні українські посвідчення водія.

"Хочу звернути увагу: нова Угода не скасовує норму закону, згідно з якою українці в Італії, а італійці в Україні, не мають права користуватися національними водійськими посвідченнями більше року після отримання офіційної реєстрації. Однак тепер обмін буде проводитися без складання теоретичного і практичного іспитів і, відповідно, без витрат на їх оплату", - додав Аваков.

При видачі нового італійського водійського посвідчення українське буде вилучатися. Відповідно, італійці будуть здавати національний документ при отриманні українського.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

<a href="http://liga.net/">Источник</a

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини