RU

Українські військові не мали права топити кораблі ВМС -Міноборони

26.03.2014, 14:35
Українські військові не мали права топити кораблі ВМС -Міноборони - Фото
Фото: ЕРА
Українські військовослужбовці не могли затопити кораблі ВМС України. Про це на прес-конферен ції повідомив заступник міністра оборони Леонід Поляков, відповідаючи на питання, чому з 51-го захопленого корабля українські військовослужбовці ні один не затопили перед їхнім захопленням, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Тут немає простої відповіді. І з правової точки зору теж. Коли на військову частину в наступ йдуть цивільні особи, серед яких є жінки, а за ними військові, із застосуванням світлошумових гранат і бронетранспортерів виламують огорожу, захоплюють... При цьому загрожують особовому складом, що якщо вони не здадуться, то їх заарештують, судитимуть і так далі. то на місці командири приймають те рішення, яке приймають. Їм було дозволено застосовувати зброю. В оточенні цивільних осіб вони в деяких випадках робили попереджувальні постріли. в деяких - не робили, а передавали зброю представникам Чорноморського флоту. Знову-таки, ми будемо вимагати відшкодування... Але без оголошення воєнного стану знищувати майно - напевно, треба, щоб міністерство юстиції вам пояснило, що можуть настати наслідки - відповідальність або безповоротна втрата цього майна", - сказав він.

При цьому Поляков запропонував журналістам уявити ситуацію: російська сторона погоджується повернути Україні кораблі, але вони вже затоплені. "Зараз екіпаж затопить корабель, а Росія потім скаже: ну що, забирайте, ми вам дозволяємо забрати свою техніку", - зазначив він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини