RU

Українські санкції торкнуться лікарських засобів з Росії - МОЗ

05.08.2014, 13:03
Українські санкції торкнуться лікарських засобів з Росії - МОЗ - Фото
Олег Мусій
Міністерство охорони здоров'я України підтримає санкції проти виробників лікарських засобів в Росії, за винятком 20-ти препаратів, аналоги яких не зареєстровані в Україні. Про це сьогодні на брифінгу повідомив міністр охорони здоров'я Олег Мусій, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Ви знаєте, що Україна вводить економічні санкції проти Росії. Поки незрозуміло, будуть чи не будуть підпадати ліки під економічні санкції. Єдине, хочу вам повідомити, що в Україні критичних ситуацій з лікарськими засобами виробництва Російської Федерації немає", - сказав він. За його словами, єдина умовно критична ситуація - з вакцинами, але вони практично не використовуються для лікування поранених в зоні АТО, а більше беруть участь у тендерних закупівлях для дітей.

Мусій додав, що з російських лікарських засобів, зареєстрованих в Україні, а таких 306 найменувань, тільки 20 не мають зареєстрованих в Україні аналогів від інших виробників. всіх інших є аналоги. Тому в разі введення економічно-торговельних санкцій проти Російської Федерації Міністерство охорони здоров'я підтримає ці санкції, крім, скажімо, умовно критичних 20-ти препаратів, які не виробляються. Хоча, повторюся, всі 20 препаратів не є препаратами швидкої допомоги, це звичайні лікарські засоби", - зазначив він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини