RU

Українські моряки вимагають від влади негайних рішень

21.03.2014, 12:53
Українські моряки вимагають від влади негайних рішень - Фото
Морський тральщик "Черкаси" (фото - vmsu.info)
Моряки тральщика "Черкаси", що знаходиться на окупованій території в озері Донузлав, Новоозерне вимагають від керівництва прийняти конкретне рішення щодо подальших дій військових. Про це йдеться у зверненні особового складу до в.о. президента, прем'єра, міністра оборони, начальника Генерального Штабу ЗС України.

"Просимо Вас прийняти конкретне рішення щодо наших подальших дій у зв'язку з тим, що більшість особового складу не знають, чого їм та їхнім сім'ям чекати найближчим часом і прийняти рішучих дій щодо вирішення ситуації, яка склалася", - цитує УНІАН звернення моряків.

Моряки вимагають "дати роз'яснення щодо дій військовослужбовців, у яких батьки перебувають на території України, а дружини з дітьми знаходяться в АР Крим і навпаки,  а також роз'яснення про долю військовослужбовців та їх сімей, які проживають на території АР Крим".

"Просимо Вас затвердити найближчим часом план евакуації сімей військовослужбовців, які проходять службу у військових частинах, дислокованих на території АР Крим та окупованих російськими військами і надати нам цю інформацію всіма можливими засобами", - наголошується в заяві.

Крім того, військові стурбовані інформацією про випадки притягнення до кримінальної відповідальності військовослужбовців, які звільняються з військової служби за контрактом (за статтею "неповну службову відповідність") з військових частин ЗС України, дислокованих на території АР Крим та виїжджають на територію України. "Як варіанти наших подальших дій немає жодного, яке б влаштовувало військовослужбовців ЗС України. Ворожа сторона пропонує нам здатися і прийняти російське громадянство, або виїжджати з території АР Крим без можливості сюди повернутися", - підкреслюють військові.

"Часу на очікування у нас немає, тому що нам постійно надсилають погрози щодо штурму нашого корабля, а в деяких випадках загрожують притягненням до кримінальної відповідальності", - зазначили вони.

"Запасів палива і прісної води щодня стає менше, вийти з озера Донузлав у відкрите море кораблі не мають можливості через те, що вихід заблокований затопленими кораблями, тому просимо Вас як негайно розглянути наше звернення і негайно прийняти відповідне рішення", - підкреслюють військові.

"Всі військовослужбовці нашої частини до теперішнього часу вірні військовій присязі й українському народу і сподіваються на ваші негайні і адекватні рішення!", - підкреслили українські війська.

Нагадаємо, 18 березня в Москві підписали договір між Росією і Кримом про прийняття РФ республіки Крим. Документ підписали президент Росії Володимир Путін, самопроголошений прем'єр-міністр Криму  Сергій Аксьонов, нелегітимний спікер кримського парламенту Володимир Константинов і самопроголошений мер Севастополя Олексій Чалий.

19 березня Конституційний суд Росії визнав законним приєднання Криму до РФ.

Вчора Держдума прийняла федеральний конституційний закон про вступ Криму до складу Російської Федерації.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини