RU

Українські кораблі не посилять ЧФ - екс-командувач флотом Росії

25.03.2014, 10:00
Українські кораблі не посилять ЧФ - екс-командувач флотом Росії - Фото
Фото: ЕРА
Український флот - це малий флот, що складається в основному з кораблів ще радянського Чорноморського флоту. Його входження до складу Чорноморського флоту Росії не додасть потенціалу військовому з'єднанню. Про це заявив радник начальника Генштабу Збройних сил РФ адмірал Ігор Касатонов, який був командувачем Чорноморським флотом ВМФ Росії в 1991-1992 роках.

"Український флот - флот малого плавання, і перспектив особливих у нього не було. Кораблі переходять до нас, але наскільки вони витримають режим плавання і служби, невідомо", - сказав Касатонов. Адмірал вважає, що Чорноморський флот буде посилюватися за рахунок введення в його склад нових кораблів. При цьому чисельність особового складу буде збільшена незначно, оскільки кораблі четвертого покоління, які повинні прийти в Крим, не передбачають великих екіпажів.

На думку Касатонова, не всі пункти базування ВМС України стануть об'єктами Чорноморського флоту. Частина з них доцільно буде передати прикордонникам. Однак бази на озері Донузлав і в Балаклаві потрібно відроджувати, - вважає адмірал.

"Будуть застосовані сучасний підхід і аналіз з урахуванням того, що прийде нова техніка. Рішення буде прийнято в найкоротші терміни", - сказав Касатонов. Що стосується військовослужбовців ВМС України, 90 % яких, за даними адмірала, погодилося служити Росії, то перед ними відкриваються широкі можливості перепідготовки.

Нагадаємо, російські війська силою захопили майже всі українські військові кораблі в Криму. Під час захоплень російські окупанти використовували шумові гранати і зброю.

Джерело: ІТАР-ТАРС

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини