RU

Українські біженці залишають Забайкалля через низькі зарплати

16.09.2014, 11:33
Українські біженці залишають Забайкалля через низькі зарплати - Фото
Фото: ЕРА
Українські біженці залишають Забайкалля через клімат, відсутність робочих місць і низьку зарплату. За даними прес-служби крайового управління Федеральної міграційної служби, останнім часом із Забайкалля виїхали 60 громадян України.

Ще багато українців заявляють про намір покинути регіон. Очікування людей не збігаються з реаліями життя. Їх не влаштовує заробітна плата, яка в середньому становить 15 тисяч рублів. У тих, хто знайшов хоч якусь роботу, немає житла.

На зустрічі з членами регіональної Громадської палати виконуючий обов'язки міністра праці та соціального захисту краю Олександр Пакулов заявив, що уряд не буде оплачувати українським біженцям переїзд в інші регіони, бажаючі покинути Забайкалля повинні самі заробити на дорогу. Він також зазначив, що кожному, хто покидає пункт тимчасового розміщення біженців (де переселенці можуть знаходитися один місяць) буде виплачуватися одноразова допомога в п'ять тисяч рублів.

Перебуваючи в пунктах тимчасового розміщення, біженці щодня отримують по 800 рублів. Це викликає невдоволення місцевих жителів. Так, старшокласники однієї зі шкіл цікавляться, чому грошова допомога біженцям більша, ніж зарплата їхніх батьків.

За останніми даними, в Забайкальському краї знаходяться 726 українських громадян, що переселилися сюди через бойові дії, що почалися на сході України. За квотою, встановленою для Забайкальського краю, регіон може прийняти один мільйон 425 осіб. На організацію харчування та проживання біженців з України з бюджету Забайкальського краю було витрачено 8 мільйонів рублів.

Джерело: Радіо Свобода

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини