RU

Україна знаходиться в стадії війни, але переможе - Порошенко

18.06.2014, 11:42
Україна знаходиться в стадії війни, але переможе - Порошенко - Фото
Петро Порошенко
Президент України Петро Порошенко заявляє, що Україна знаходиться в стадії війни, але він упевнений в перемозі. Про це він сказав, виступаючи в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського.

Як повідомляє УНІАН, за словами Порошенка, не випадково його перша публічна зустріч проходить саме з військовими, оскільки Україна знаходиться в стадії війни. "Це війна нового типу, з використанням професійних, диверсійних груп, найманців, добровольців, місцевого населення. І ці добровольці і місцеве населення мають дуже промиті мізки. З великою складовою інформаційної війни", - сказав Порошенко.

Він висловив жаль, що протягом багатьох років українська армія системно знищувалася. "Ми зустріли війну з голими, босими і не озброєними солдатами", - сказав президент.

За дуже короткий час професіоналізм військових і широка народна підтримка, в тому числі величезна кількість добровольців, а також фінансова допомога простих людей допомогли відновити боєздатність української армії.

Порошенко впевнений, що Україна переможе в цій війні. "Ми переможемо. Ми переможемо за рахунок більшої організації, більш глибокого стратегічного бачення і головне - потужної підтримки нашого народу. Високий патріотизм, згуртованість і мобілізація українського суспільства створили основу для безумовної перемоги України, для встановлення миру на всій території нашої держави", - сказав він і додав, що перемога необоротна.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини