Україна засуджує КНДР за ядерний вибух, - МЗС

Україна засуджує КНДР за ядерний вибух, - МЗС - Фото
12.02.2013, 14:36

Україна закликає керівництво КНДР припинити проведення випробувань ядерних пристроїв і невідкладно відновити діалог з МАГАТЕ

Україна глибоко стурбована проведенням Північною Кореєю, всупереч резолюціям Ради безпеки ООН, випробувань ядерного пристрою. Про це сказано в заяві Міністерства закордонних справ України.

"Україна засуджує цей крок КНДР. Ядерне випробування в КНДР може призвести до подальшого значного загострення складної ситуації на Корейському півострові", - наголосили у відомстві.

"Ми закликаємо керівництво КНДР припинити проведення випробувань ядерних пристроїв і невідкладно відновити діалог з Міжнародним агентством з атомної енергії, а зацікавлені країни - докласти максимум зусиль для відновлення шестисторонніх переговорів", - сказали в МЗС.

Сьогодні північнокорейське інформагентство ЦТАК офіційно оголосило про проведення чергового, третього за рахунком ядерного випробування в країні. У зв'язку з цим Південна Корея скликає екстрене засідання Радбезу ООН. За останніми даними, потужність вибуху південнокорейські військові оцінили в 6-7 кілотонн.
Популярне