RU

Україна запросила ОБСЄ, ПАРЄ, НАТО і ЄС спостерігати за виборами

27.03.2012, 14:11
Україна запросила ОБСЄ, ПАРЄ, НАТО і ЄС спостерігати за виборами - Фото
1008b1ba97844d68f05bae75d9c2b0be.jpg
Україна запросила ряд міжнародних спостерігачів на парламентські вибори восени 2012 року. Про це розповів на брифінгу прес-секретар Міністерства закордонних справ України Олександр Дікусаров.

У МЗС повідомили, що 19 березня міністр закордонних справ Константин Грищенко надіслав листа із запрошенням на адресу Бюро демократичних інститутів ОБСЄ. 21 березня голова українського парламенту Володимир Литвин направив такі ж листи із запрошенням Парламентської асамблеї НАТО, Парламентської асамблеї ОБСЄ, ПАРЄ і на адресу керівництва Європейського парламенту з проханням направити спостерігачів на парламентські вибори в Україну, а також ряду інших організацій.

"Таким чином, Україна продемонструвала готовність забезпечити чесні, прозорі й демократичні вибори", - підкреслив Дікусаров.

Він додав, що запрошення були направлені більше, ніж за півроку до проведення виборів для того, щоб міжнародні місії могли відповідним чином організувати роботу в Україні.

Крім того, Дікусаров запевнив, що МЗС України буде сприяти їх реєстрації для здійснення своїх функцій на території країни під час виборчого процесу.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини