Україна запропонувала генералам Німеччини і Франції увійти в СЦКК

23.09.2015, 18:10
Україна запропонувала генералам Німеччини і Франції увійти в СЦКК - Фото
Представник України в СЦКК Борис Кременецький (ліворуч) та Андрій Таран

Поки Берлін і Париж думають над пропозицією, Україна вимагає від ОБСЄ знаходитися на лінії розмежування, а не відпочивати в готелях і ресторанах

Кілька місяців тому Україна запропонувала німцям і французам увійти в Спільний центр з контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін у Донбасі (СЦКК). Про це йдеться у статті "Війна в режимі припинення вогню. Яка доля уготована Мінську-2".

Як стало відомо ЛІГА.net, ініціатива України поки не знайшла відгуку. Зараз у цьому центрі працюють українські та російські генерали під наглядом представників ОБСЄ. "Ми запропонували, щоб генерали та експерти з Німеччини та Франції приєдналися до цього утворення, повторюючи нормандський формат на цьому рівні. Ідея в тому, щоб посилити інформаційну складову. Друзі, входьте, приєднуйтесь. Поки відповіді немає", - сказав один з українських чиновників.

Крім того, як повідомило високопоставлене джерело, Україна виступила з ініціативою створення ОБСЄ 15-ти постійних пунктів спостереження вздовж лінії розмежування. Проте з цим є проблеми. "Ми отримуємо реакцію, мовляв, давайте ми розмістимося в Краматорську або ще десь, де є ресторани, готелі. Хлопці, а давайте все-таки ви будете ночувати в Пісках, а не в готелях?" - обурюються на Банковій, в той же час висловлюючи подяку за роботу та сприяння особисто заступнику голови спостережної місії Олександру Хугу.

Читайте матеріал повністю: "Війна в режимі припинення вогню. Яка доля уготована Мінську-2"

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами