RU

Україна закликала Судан переглянути свою позицію щодо агресії РФ

21.08.2017, 17:21
Україна закликала Судан переглянути свою позицію щодо агресії РФ - Фото
Фото: mfa.gov.ua

На зустрічі в МЗС з послом Судану українська сторона заявила про зацікавленість поглиблення співпраці з цією країною, а також підняла питання необхідності перегляду позиції Судану щодо російської агресії проти України. Про це повідомляє прес-служба МЗС.

Зустріч з послом Республіки Судан в Україні Анасом Ельтайб Ельгаліані провів державний секретар МЗС Андрій Заяць.

Під час зустрічі сторони обговорили широкий спектр питань співробітництва між Україною та Суданом в політичній, економічній та гуманітарній сферах. Відзначено активну роботу України як глави санкційного комітету по Судану СБ ООН.

"Окрему увагу було приділено питанню перегляду позиції Судану щодо України, зокрема, комплексу питань, пов'язаних з агресією РФ проти України, порушенням прав людини в незаконно анексованому Криму. Наголошено на важливості проведення до кінця 2017 року українсько-суданських політичних консультацій", - сказано в повідомленні.

У зв'язку із завершенням дипломатичної місії посла Судану в Україні держсекретар подякував Анасу Ельгаліані за роботу і побажав йому успіхів у подальшій діяльності.

Нагадаємо, Судан завжди голосував проти інтересів України в ООН по резолюціям, пов'язаним з російською агресією.

В 2014 році Судан проголосував проти прийняття резолюції щодо невизнання вступу Криму до складу Росії на підставі незаконного референдуму.

У 2016 році Судан не підтримав резолюцію про ситуацію з правами людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини