Україна введе на кордоні біометричний контроль для іноземців

10.07.2017, 17:54
Україна введе на кордоні біометричний контроль для іноземців - Фото
Фото: facebook.com/president.gov.ua
Рада національної безпеки і оборони України під головуванням президента Петра Порошенка розглядає питання посилення контролю за перетинанням державного кордону України. Про це йдеться в повідомленні Адміністрації президента в Facebook.

"Йдеться про посилення контролю за в'їздом і виїздом і перебуванням громадян інших держав на території України - ми вводимо біометричний контроль для всіх громадян, які перетинають український кордон", - повідомив президент.

"Ми повинні зняти біометричні дані, включаючи відбитки пальців, цифрову фотографію. Це значно посилить можливості для боротьби з тероризмом", - сказав глава держави і висловив упевненість в тому, що підготовлені проекти рішень знайдуть чітке розуміння і підтримку в суспільстві.

Глава держави зазначив, що його доручення щодо підготовки відповідних проектів документів виконані. Він додав, що на засіданні РНБО сьогодні Міністерство закордонних справ і Державна прикордонна служба нададуть інформацію з цього питання.

"Ми відведемо необхідну кількість часу для того, щоб країна підготувалася якісно, ​​щоб добропорядні громадяни не відчували будь-яких незручностей", - підкреслив Петро Порошенко.

Президент зазначив, що необхідні кошти Державній прикордонній службі повинні бути виділені для того, щоб вона мала можливість технічно забезпечити виконання цього рішення.

Глава держави звернувся до міністра внутрішніх справ взяти виконання рішення під особистий контроль, для того щоб на всіх основних пунктах перетину кордону прикордонники були забезпечені необхідним обладнанням для фіксації біометричних даних.

Читайте також: Геращенко про візовий режим з РФ: Потрібні біометричні паспорти

12 червня 2017 року повідомлялося, що для отримання біометричних паспортів громадянам з пропискою на окупованих територіях Донбасу і Криму необхідно буде надати додаткові документи для ідентифікації особи.

Читайте також: Турчинов про Донбас: Біометричні паспорти - після спецперевірки

Підписуйтесь на акаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю