RU

Україна втратить шанс,проваливши асоціацію - глава Європарламенту

30.05.2013, 14:13
Україна втратить шанс,проваливши асоціацію - глава Європарламенту - Фото
Яцек Протасевич (фото - europarl.europa.eu)
Без виконання до листопада 2013 поставлених завдань, Україна втратить величезний шанс, який у неї є на підписання угоди про асоціацію з Європейським союзом. Про це сказав сьогодні в ході конференції Україна-2013. Порядок денний віце-президент Європейського парламенту Яцек Протасевич.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Протасевич нагадав, що в лютому на саміті Україна-ЄС були визначені 11 головних завдань України для підписання угоди про асоціацію.

"Ми хочемо отримати позитивні результати по 11 конкретних пунктів, на чолі яких - вибіркове правосуддя. І що найважливіше, ми хочемо бачити конкретний результат у Вільнюсі в листопаді у вигляді підписання угоди про асоціацію. Бо якщо цього не буде, Україна втратить велику можливість. Не хочу говорити занадто патетично і не хочу говорити, що це останній шанс, але це величезний шанс на досягнення важливих результатів", - сказав Протасевич.

Нагадаємо, раніше посол Євросоюзу в Україні Ян Томбінський зазначив, що без вирішення питання Юлії Тимошенко асоціація може не відбутися.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини