RU

Україна втратила 3 млн робочих місць через окупацію Криму і війну

11.01.2017, 14:25
Україна втратила 3 млн робочих місць через окупацію Криму і війну - Фото
Андрій Рева
Україна втратила 3 ​​млн робочих місць через окупацію Донбасу і анексію Криму. Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева, виступаючи на засіданні уряду, передає кореспондент ЛІГА.net.

"У 2014-2015 роках Україна зіткнулася з проблемою різкої втрати кількості робочих місць в результаті збройного конфлікту з Російською Федерацією і анексії Криму. Зайнятість населення за цей період в Україні скоротилася на три мільйони робочих місць", - сказав він.

За словами міністра, на сьогоднішній день рівень зайнятості в Україні становить 56,2% від кількості працездатних.

"З 26 мільйонів осіб працездатного віку у віці від 15 до 70 років у нас зайнятими є трохи більше 16 мільйонів чоловік. Для порівняння, в сусідній Польщі 22 мільйони при таких же демографічних показниках працевлаштовані і платять податки, а також внески до Пенсійного фонду", - сказав він.

Росія окупувала Автономну республіку Крим в 2014-му році. Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014-го початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Ключові міжнародні організації, в тому числі Генеральна асамблея ООН, засудили дії Росії і назвали анексію і окупацію Криму незаконною. Проти РФ були введені економічні санкції.

Після захоплення Криму збройна агресія Росії проти України продовжилася в Донбасі, де Москва створила терористичні організації ДНР і ЛНР, що захопили за підтримки РФ частину Донецької та Луганської областей. Обидві організації фінансуються і утримуються Росією, звідки, крім іншого, терористи отримують бойовиків, інструкторів, а також важку техніку, зброю, боєприпаси та паливо.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини