RU

Україна випробовує терпіння Євросоюзу, - євродепутат

13.11.2013, 18:00
Україна випробовує терпіння Євросоюзу, - євродепутат - Фото
Ребекка Хармс (фото:ЕРА)
"Я дуже розчарована рішенням українського парламенту не голосувати за закон, який зробив би можливим найкраще лікування для Юлії Тимошенко. У мене складається враження, що, ймовірно, замість того, щоб зійти з шляху виборчого і політично мотивованого правосуддя, цей напрям знову посилюється", - сказала Ребекка Хармс в інтерв'ю Deutsche Welle.

На думку євродепутата, в України все менше можливостей для того, щоб успішно підписати угоду про асоціацію, яка, за її словами, принесла б для громадян України великі переваги. Проте, Євросоюз хоче почути аргументацію місії Кокса-Кваснєвського з приводу їх вирішення перенести дедлайн свого звіту по Україні до 19 листопада.

"Зараз дуже важливо дізнатися про підгрунтя від Кокса та Кваснєвського. А потім голови фракцій і президент Європарламенту прийматимуть перше рішення щодо подальших дій. Проте подібний розвиток подій демонструє, що нас - тих, хто виступає за демократичний розвиток України, - не сприймають всерйоз", - резюмувала Хармс.

Нагадаємо, сьогодні український парламент не зміг прийняти необхідні Євросоюзом закони, в тому числі і про лікування Тимошенко. Члени наглядової місії ЄС Пет Кокс і Олександр Кваснєвський дали Україні останній шанс - прийняти євроінтеграційні закони ще можна встигнути до 19 листопада.

Читайте також:
  Євробезсилля. Як Рада знова провалила інтеграцію з ЄС
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини