RU

Україна в Нью-Йорку готується до виборів до Радбезу ООН

06.10.2015, 11:05
Україна в Нью-Йорку готується до виборів до Радбезу ООН - Фото
e4be4c3854bac09dc669c6b6c4001e22.jpg
5 жовтня в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку відбулося урочисте відкриття організованої Міністерством закордонних справ України виставки "Україна і ООН: об'єднані світом". Про це повідомляє прес-служба МЗС.

Проект присвячений 70-річчю Організації Об'єднаних Націй і висунення кандидатури України на місце непостійного члена Ради безпеки ООН на період 2016-2017 рр. Вибори непостійних членів СБ ООН заплановані на 15 жовтня.

Виставка буде проходити з 5 по 9 жовтня 2015 року.

"Україна пишається тим, що ми є засновниками ООН і одними з найактивніших учасників операцій Організації з підтримки миру. Ми хочемо, щоб ООН стала ще сильніше, бо сильніша ООН побудує сильніший світ. Цей підхід і є raison d'être ( глуздом, - ред.) для висунення кандидатури України на місце непостійного члена Ради безпеки ООН", - зазначив глава МЗС Павло Клімкін у коментарі для ЛІГА.net.

У заході взяли участь заступники Генерального секретаря ООН з політичних питань Джеффрі Фелтман та з питань комунікацій та громадської інформації Крістіна Галлах, а також ряд постійних представників країн-членів ООН, зокрема, посли Канади, Великобританії та Японії.

На виставці відображені основні віхи співробітництва між Україною та ООН. В експозиції представлені фотографії та документи, а також хронологія ключових моментів участі України в організації.

"Відвідувачі виставки мають можливість більше дізнатися про роль України у створенні Організації Об'єднаних Націй, її вагомий внесок у розвиток ООН і операцію з підтримання миру", - повідомили в прес-службі МЗС.

Наголошується, що з 1992 року в миротворчих операціях по всьому світу під егідою ООН взяли участь більше 34 тисяч українських військовослужбовців і цивільних співробітників.

Виставка також нагадує про резолюцію Генасамблеї ООН 68/262 про територіальну цілісність України, прийняту в березні 2014 незабаром після анексії Криму Росією.

"Проведення виставки в штаб-квартирі ООН напередодні голосування є важливим елементом інформаційної кампанії для забезпечення обрання нашої держави до складу Ради безпеки ООН", - додали у відомстві.

Україна в Нью-Йорку готується до виборів до Радбезу ООН
Підписуйтесь на аккаунт ЛПідписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини