RU

Україна відкрила експертам НАТО доступ до режимних об'єктів

01.10.2014, 16:32
Україна відкрила експертам НАТО доступ до режимних об'єктів - Фото
Остап Семерак
Кабінет міністрів України відкрив експертам НАТО доступ до ряду об'єктів з особливим режимом допуску та документів із грифом "секретно". Про це сьогодні після засідання уряду повідомив міністр Кабінету міністрів Остап Семерак, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Сьогодні в Україну приїжджає група експертів НАТО, які будуть працювати з українськими силовиками для того, щоб провести глибокі ефективні реформи української армії. Ми зіткнулися з тим, що стара, створена ще за часів "залізної завіси" система доступу до об'єктів зі спеціальним режимом допуску, документів із грифом "секретно" знаходиться в політично допотопних часах", - сказав він.

За його словами, сьогодні уряд затвердив ряд законопроектів і проектів постанов, які регулюють відносини з експертами НАТО і дають їм можливість доступу та вільної роботи з документами в приміщеннях, в присутності і без присутності супроводжуючих осіб.

"Ми вважаємо, що це суттєво спростить нашу співпрацю, покаже наші дружні відносини і допоможе Україні побудувати більш ефективну і якісну систему охорони безпеки", - сказав він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини