RU

Україна та ЄС приступили до парафування Угоди про асоціацію

30.03.2012, 16:28
Україна та ЄС приступили до парафування Угоди про асоціацію - Фото
84c0a6e4ee24a4450f03e65e883b13b7.jpg
У Брюсселі розпочалося парафування Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, переговори по якому велися протягом п'яти останніх років.

З української сторони документ парафують голова переговорної делегації, заступник міністра закордонних справ України Павло Клімкін (політичну частину) і заступник міністра економіки Валерій П'ятницький (Угода про глибоку та всеохоплюючу зону вільної торгівлі, яка є невід'ємною частиною документа), передає Інтерфакс-Україна.

З європейської сторони Угоду про асоціацію парафує голова переговорної делегації, виконавчий директор Європейської служби зовнішньої діяльності з питань Росії, Східного партнерства та Західних Балкан Мирослав Лайчак, а по частині про глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі - заступник генерального директора з питань торгівлі Петер Балаш .

Очікується, що процес парафування триватиме близько трьох годин.

Нагадаємо, парафування - технічний етап підготовки Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Парафування документа буде означати, що сторони погодили текст і він готовий до підписання. Після офіційного підписання, дата якого поки залишається предметом переговорів, угода також повинна буде пройти етап ратифікації в парламентах усіх країн-членів Євросоюзу.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини