RU

Україна Росія і ЄС створять групу з питань асоціації - МЗС

10.07.2014, 13:06
Україна Росія і ЄС створять групу з питань асоціації - МЗС - Фото
Павло Клімкін
Україна на тристоронніх консультаціях за участю Росії і ЄС планує створити постійну консультативну групу з питань асоціації з Євросоюзом. Про це сьогодні на брифінгу повідомив міністр закордонних справ України  Павло Клімкін.

"Ми зараз ведемо консультації у тристоронньому форматі, ми створюємо зараз тристоронню, як я сподіваюся, постійно діючу консультативну групу, і ніхто після цього не буде нам говорити, що ми не обговорюємо практичні аспекти імплементації угоди. Будь-які заходи, які теоретично можуть бути проти нас прийняті, будуть мати тільки політичну основу, оскільки в практичному плані у нас є достатньо аргументів, щоб роз'яснити", - сказав Клімкін, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Клімкін додав, що ні про яку відстрочку ратифікації угоди мова не йде. "Ми її підготуємо належним чином. До речі, приклад Молдови... Я допомагав їм вести переговори щодо угоди. У Молдові-то ситуація інша. Там уряд відповідає за економічний компонент, за тимчасове застосування угоди, в тому числі ЗВТ, їм для цього і ратифікація потрібна. Тому коли мені кажуть, що молдавські друзі це вже зробили за п'ять днів, а ви робите кілька тижнів - це просто зовсім інша ситуація", - зазначив він.

За словами Клімкіна, Україні також потрібна чітка національна програма - яким чином угоду буде імплементовано. "Щоб ​​вона не залишилася тільки наміром. І це ключова позиція президента і моя амбіція. Якщо ми цього не зробимо, євроінтеграція залишиться хорошими словами, а не реформами", - підкреслив він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини