RU

Київ і Москва активізують діалог щодо Митного союзу, - Кожара

03.01.2013, 10:44
Київ і Москва активізують діалог щодо Митного союзу, - Кожара - Фото
Фото: partyofregions.org.ua
З початку року Україна і Росія активізують діалог про співпрацю в рамках Митного союзу. Про це повідомив міністр закордонних справ України Леонід Кожара.

"13-14 січня в Україну прибуває міністр закордонних справ Російської Федерації  Сергій Лавров з візитом. Ми також будемо обговорювати ці питання і, я думаю, що в перші місяці ми активізуємо діалог з Російською Федерацією за форматом, в якому Україна може брати участь у Митному союзі, не будучи членом Митного союзу", - сказав Кожара.

Відповідаючи на питання журналістів, як він може прокоментувати заяву російської сторони про те, що Україна "трохи вагітна", Кожара зазначив: "Я ніяк не буду коментувати ці заяви. Я думаю, що це, так скажемо, між святами, можливо, кілька експресивні заяви. Ці питання будуть вирішуватися на іншому рівні, не на рівні керівників департаментів міністерств закордонних справ і України, і Росії ".

Нагадаємо, 1 січня директор Департаменту економічного співробітництва МЗС РФ Олександр Горбань заявив, що Росія знизить ціну на газ тільки якщо Україна вступить до Митного союзу. "Україна хоче одночасно зберегти два вектори: і вступити в Євросоюз, де її особливо і не чекають, і взяти участь в Митному союзі, але тільки за тими параметрами, які їй вигідні. Але так не буває. Не можна бути трохи вагітним", - сказав російський дипломат.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини