RU

Україна просить у ЄС санкцій для Пореченкова

31.10.2014, 14:13
Україна просить у ЄС санкцій для Пореченкова - Фото
Пореченков веде вогонь в сторону сил АТО в Донецьку
Посол України при ЄС Костянтин Єлісєєв закликає Європейський Союз відреагувати на злочини російського актора Михайла Пореченкова біля українського аеропорту в Донецьку. Про це сказано в направленому сьогодні листі Єлісєєва керівництву Європейської служби зовнішніх дій.

В місії України при ЄС зазначили, що у своєму листі Єлісєєв підкреслив, що дії російського актора не тільки представляли загрозу життя українських військовослужбовців, але й підривають територіальну цілісність і суверенітет України.

У листі наголошується, що такі дії підпадають під критерії запровадження Євросоюзом персональних санкцій, зокрема, заборони на в'їзд і заморожування активів.

Єлісєєв також звернув увагу на використання російським актором каски з написом "Преса", що, на думку українського посла, свідчить про цинічне зловживання і порушення міжнародних норм в сфері безпеки журналістів.

Нагадаємо, незабаром після порушення в Україні кримінального провадження проти Пореченкова, актор заявив, що його стрільба в аеропорту була постановкою, а патрони холостими. Тим часом на відео стрілянини чітко видно, що кулемет заряджений бойовими патронами.

Союз журналістів Росії засудив дії Пореченкова і чекає від нього вибачень.

Джерело:  ЄС-плюс

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини