RU

Україна просить ОБСЄ продовжити візит спостерігачів до 16 березня

11.03.2014, 16:27
Україна просить ОБСЄ продовжити візит спостерігачів до 16 березня - Фото
a2e23b8f90b1dd1286c7823266881b11.jpg
Україна попросила ОБСЄ продовжити інспекційний візит військових неозброєних представників країн-членів організації до 16 березня. Про це повідомили в прес-службі ОБСЄ.

14 країн вже висловили свою згоду на продовження участі своїх представників в місії. Серед них - Бельгія, Канада, Естонія, Фінляндія, Угорщина, Ісландія, Ірландія, Італія, Литва, Нідерланди, Словаччина, Іспанія, Туреччина і США.

При цьому, як відзначили в прес-службі, кількість країн, як очікується, буде зростати. Україна попросила здійснити візит не лише в південні, а й у східні регіони країни.

Відповідно до глави 3 Віденського документа 2011 країна-член ОБСЄ може добровільно запросити неозброєних військових спостерігачів з країн-членів організації для оцінки незвичайної військової діяльності.

Перший візит групи спостерігачів був організований з 5 по 12 березня, проте група була затримана на адміністративному кордоні Автономної Республіки Крим. 16 березня в Криму має відбутися референдум про приєднання Криму до Росії, вже оголошений незаконним офіційним Києвом, а також країнами-членами ЄС.

Джерело: ЄС-плюс

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

<a href="http://liga.net/">Источник</a>

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини