Україна просить не визнавати виборів в Держдуму в Криму

08.09.2016, 12:37
 Україна просить не визнавати виборів в Держдуму в Криму - Фото
Фото: EPA
Верховна Рада просить не визнавати результати виборів до Держдуми РФ, які будуть проводитися в окупованому Криму. Як передає кореспондент LIGA.net, таке звернення Верховної Ради України до парламентів інших держав, парламентських асамблей і міжнародних організацій про проведення виборів до Державної думи країни-агресора на території тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим N5075 підтримали 269 народних депутатів.

Верховна Рада звертається до парламентів інших країн, парламентських асамблей і міжнародних організацій з наполегливим проханням утриматися від участі в спостереженні за ходом незаконних парламентських виборів в Криму і закликає ні за яких обставин не визнавати їх результати. Український парламент звертає увагу на те, що по відношенню до всіх іноземців, які вирішать відвідати окуповану територію для участі в спостереженні за незаконними виборами, правоохоронні органи України відкриють кримінальні провадження за порушення правил в'їзду на тимчасово окуповану територію України з метою нанесення шкоди національним інтересам України і будуть залучати їх до відповідальності за порушення українського законодавства.

Верховна Рада також просить парламенти інших країн, парламентські асамблеї і міжнародні організації оприлюднити офіційні заяви про нелегітимність визнання результатів виборів в Держдуму через їх проведення на окупованій території Криму. Такі заяви делегітимізує в очах міжнародної спільноти тих представників російського парламенту, які будуть обрані в результаті проведення незаконних виборів на території Криму.

Український парламент просить авторитетні міжнародні організації докласти зусиль, щоб не допустити включення до складу російських парламентських делегацій у Парламентській асамблеї Ради Європи, ОБСЄ, ОЧЕС тих осіб, які будуть визначені в результаті незаконних виборів в Криму. Включення таких осіб до складу делегацій може опосередковано свідчити про легітимізацію окупації і анексії Криму.

Росія окупувала Автономну республіку Крим в 2014-му році. Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014-го початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Ключові міжнародні організації, в тому числі Генеральна асамблея ООН, засудили дії Росії і назвали анексію і окупацію Криму незаконною. Проти РФ були введені економічні санкції.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского