RU

Україна просить 28 країн повернути вкрадені при Януковичі гроші

03.06.2014, 13:07
Україна просить 28 країн повернути вкрадені при Януковичі гроші - Фото
Олег Махніцький
Генеральна прокуратура направила 28-ми країнам офіційні запити з приводу повернення в Україну вкрадених колишньою владою активів. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив в.о. генерального прокурора Олег Махніцький, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Проведена значна робота по пошуку, арешту та поверненню незаконно виведених колишнім керівництвом держави активів за кордон. З цією метою направлені офіційні запити в компетентні органи 28-ми держав", - сказав він.

За словами Махніцького, під час участі в українському форумі з питань повернення активів, який пройшов у Лондоні, проведені переговори з генеральними прокурорами та іншими посадовими особами Великобританії, США, Швейцарії, Ліхтенштейну і Канади. 28-29 травня ГПУ провела робочу зустріч з представниками європейської служби зовнішніх справ. "Сторони обговорили правові механізми якнайшвидшого повернення награбованого в Україну", - зазначив він.

Відповідаючи на запитання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ, чи дійсно з таких активів сім'ї Януковича фінансується сепаратизм у східній Україні і про яку суму йдеться, Махніцький заявив: "Кошти, які розкрадала так звана "Сім'я" в останні роки з державного бюджету, внаслідок застосування сумнівних фінансових операцій і розкрадання бюджету, майна держави, йшли спочатку на фінансування організації масових вбивств на Майдані, а потім на фінансування сепаратизму. в ході розслідування кримінальних проваджень встановлюються відповідні факти, накладається арешт на такі кошти. тільки у "Сім'ї" і тільки в Україні, я вже не кажу за кордоном, заарештовано близько 1,5 млрд. грн.".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини