Україна приєднається до проекту НАТО з повітряної безпеки

24.02.2016, 10:45
Україна приєднається до проекту НАТО з повітряної безпеки - Фото
Фото: прес-служба Міноборони

Програма Альянсу RASP дозволяє отримувати від сусідніх країн оповіщення про повітряні загрози, інциденти з безпеки і підозрілі повітряні судна

Україна має намір приєднатися до програми Північноатлантичного альянсу з безпеки повітряного простору (RASP). Про це було заявлено під час зустрічі експертів НАТО з питань реалізації RASP з представниками командування повітряних сил ЗСУ, повідомили в Міноборони.

"Реалізація проекту RASP забезпечить Україні можливість транскордонної координації за рішенням інцидентів з безпеки в повітрі, розвине регіональну сумісність і взаємодію в просторі, поліпшить внутрішню цивільно-військову взаємодію", - сказав перший заступник командувача ПС ЗСУ Артур Артеменко.

З огляду на діючу в Україні систему обміну даними про повітряну обстановку, проект НАТО дасть можливість "значно підвищити ефективність моніторингу обстановки в повітрі", уточнив генерал-майор.

Програма RASP передбачає отримання від сусідніх країн в режимі реального часу оповіщень про повітряні загрози, інциденти з безпеки і підозрілих повітряних судах. Зараз RASP діє в Норвегії, Польщі і Туреччини; зацікавлені в її імплементації Грузія, Литва, Латвія, Молдова, Фінляндія, Франція і США.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииКогда дети молчат. Как выжить после изнасилования